O nas

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, zarządzaną przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, z których każdy posiada Certyfikat Ministra Finansów (Nr certyfikatów MF: 18277/2007, 55985/2012, 56709/2012), oraz duże  doświadczenie zawodowe zdobyte przy współpracy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami (Sp. z o.o., Sp. K., polskie oddziały firm zagranicznych) jak i lokalnymi podmiotami gospodarczymi oraz firmami rodzinnymi. Tak szerokie spektrum doświadczeń pozwala nam na budowanie unikalnych relacji z klientami, opartych na zrozumieniu potrzeb i dostarczaniu rozwiązań optymalnych dla danego podmiotu.

W celu zapewnienia najwyższego standardu świadczonych usług nasza firma działa w dwóch, współpracujących ze sobą obszarach: księgowo – finansowym oraz personalnym. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu aktywnie uczestniczymy w rozwoju naszych klientów, nie ograniczając się wyłącznie do świadczenia usług księgowych i kadrowych. Nie bez znaczenia jest fakt, że nasz zespół regularnie bierze udział w szkoleniach w celu pogłębiania swojej wiedzy. Mamy również stały dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych. Oferujemy Państwu doradztwo związane między innymi z oceną projektów inwestycyjnych, zmianami struktur organizacyjnych i prawnych czy zarządzaniem personelem.

Wykorzystując nasze duże doświadczenie z pracą na najnowocześniejszym systemie informatycznym jakim jest OPTIMA ERP firmy COMARCH nieustannie dążymy do rozwijania potencjału firmy i adaptowania jej do zmian gospodarczych i legislacyjnych w celu zapewnienia jak największej satysfakcji naszym klientom. 

© Biuro rachunkowe Rachmistrz 2024